środa, 20 marca 2013

Bohaterowie.

Bohaterowie

Alex Anne (Al)
19 lat, 181 cm wzrostu.
Alex to zwariowana dziewczyna kochająca to co robi. Lubi wygłupy z przyjaciółkami, zakupy, interesuje się modą, sportem i muzyką. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać, ale nie daje sobie nadziei na dalszą przyszłość w tej "dziedzinie". Jest jedynaczką. Uwielbia One Direction. Ma przepiękny uśmiech i niesamowite poczucie humoru. Ma zniewalające oczy i uśmiech. Zna wiele osobistości typu Justin Bieber, Selena Gomez, Austin Mahone itd.


Nicole Monroe (Nici)
18 lat, 179 cm wzrostu
Nicole jest zwykłą nastolatką, uwielbiającą wydurnianie się. Ma piękny uśmiech i niesamowicie niebieskie oczy. Na codzień tańczy wraz ze swoimi przyjaciółkami w grupie Hard Life i są jej liderkami. Uwielbia modę, muzykę, sport i zakupy. Jej ulubieńcami jeśli chodzi o muzykę są One Direction i Ed Sheeran. Wraz z 3 przyjaciółkami przeprowadza się do Londynu, gdzie czeka na nie Chelsea - 4 przyjaciółka.


Rose Ondley (Ros)
19 lat, 182 cm wzrostu
Rose ma poprzewracane w głowie. Jest zwariowana, jak pozostałe przyjaciółki, dobrały się :). Tańczy wraz z czterema przyjaciółkami w grupie tanecznej Hard Life. Tańczą hip-hop. Lubi tworzyć melodie, na swojej gitarze. Uwielbia muzykę, modę, sport i ma "bzika" na punkcie zakupów. Jej ulubionymi wykonawcami muzycznymi są One Direction i Nicole Scherzinger. Ma piękne, piwne oczy i zniewalający uśmiech.


Nathalie Star (Nath)
18 lat, 178 cm wzrostu

Nathalie to "lekko" podstrzelona nastolatka, uwielbiająca zakupy, muzykę, modę i sport. Tańczy wraz z czterema przyjaciółkami i grupie tanecznej Hard Life. Uwielbia to co robi i nie chce tego zmieniać. Razem z trzema przyjaciółkami wyprowadziła się z Polski i przyleciała do Londynu, gdzie przeniosła się ich grupa. Przed wyjazdem grała w drużynie koszykarskiej z dziewczynami. Ma zniewalająco niebieskie oczy i piękne włosy. Uwielbia One Direction.


Chelsea Mcqeen.
18 lat, 180 cm wzrostu

Chelasea jest najnormalniejsza z całej piątki, ale również nieźle pokręcona. Uwielbia modę, muzykę, sport i zakupy. Mieszka w Londynie i czeka na przeprowadzkę swoich czterech przyjaciółek. Ma piękny uśmiech i nieziemskie oczy. Uwielbia One Direction, Ed'a Sheeran'a i Cher Lloyd. Tańczy w grupie Hard Life i jest początkującą aktorką.


One Direction

5 chłopaków z niesamowicie pięknymi i barwnymi głosami. Zespół w skład którego wchodzą Liam Payne, Louis Tomlinson, Zayn Malik, Harry Styles i Niall Horan został odkryty w 2010 roku w Xfactor. Są znani na całym świecie i mają wielu fanów. Uwielbiają wydurnianie się i robią to na każdym kroku. Najstarszy z nich jest Louis (21 lat), później Liam wraz z Zaynem i Niallem (20 lat), a najmłodszym z nich jest Harry (19 lat). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz