poniedziałek, 25 marca 2013

Rozdział 5.

Paul przemówił...
- Dziewczyny - zaczął - macie niesamowite głosy. W związku z tym chciałbym być waszym menagerem do spraw muzycznych. Będę was umawiał razem z Margareth na wywiady, załatwiał wam koncerty i wszystko co z tym związane. Musicie tylko chcieć. - powiedział i wysunął z szuflady biurka kartkę z kontraktem.
Byłyśmy w siódmym niebie. Nie dawałam sobie szans na przyszłość ze śpiewaniem, a tu proszę kontrakt z PAULEM ! Podpisałyśmy się na kartce, a wszyscy czekali na nasz kolejny ruch. Zaczęłyśmy piszczeć, tak, że 1D aż odskoczyli, a Marg i Paul skrzywili się, a ich głowy zrobiły ruch w dół. Po chwili jednak opanowałyśmy się.
- A o co chodzi z tymi rolami ? - zapytałam
- Właśnie, bo oni tam stoją i oczekują odpowiedzi lub info na ten temat - odezwał się Liam
- Jeśli o to chodzi, to dziewczyny zagracie w filmie opartym głównie na tańcu. Będzie się nazywał "Step Up". Główną rolę będzie grała Alex, a wy obok niej, będziecie w tej samej grupie.
- A Chels ? - zapytała Nath
- Chels jest już w domu, bo byście ją za to zabiły. Wolała tego uniknąć.
Wow. Tyle mogę powiedzieć, bo jestem w niezłym szoku. Spotkałam One Direction, będziemy zespołem muzycznym i do tego jeszcze zagramy w filmie. Nie no za dużo wrażeń jak na jeden dzień. Wróciłyśmy do domu limuzyną i zaczęłyśmy się rozpakowywać. Włączyłam przy tym TV w moim pokoju. Zaczęły się tzw. Plotki Gwiazd. Lubiłam to oglądać. Mówili o Justinie i Sel czy są razem czy nie i później zaczęło się o One Direction.
" Sławny na całym świecie zespół One Direction spotkał się dzisiaj z Alex Anne i całą jej grupą taneczną. Źródła donoszą, że grupka wygłupiała się na sali zamiast ćwiczyć. Później jeden z reporterów zrobił zdjęcie, jak Louis Tomlinson i Alex Anne idą razem na inną salę. (i tu pokazało się nasze zdjęcie) Potem dziewczyny zeszły do studia nagrań One Direction i jak wynika z oświadczeń świadków zaczęły śpiewać. Po kilku minutach 1D zeszło do tego samego pokoju. Po około godzinie dziewczyny wyszły z pokoju, a chłopcy tam zostali. Tłum reporterów krzyczał również o filmie w którym mają zagrać Nathalie Star, Alex Anne, Rose Ondley, Nicole Monroe i Chelsea Mcqeen. Czekamy na dalsze szczegóły. Relacjonowała dla was Claudia Bern."
Miałam ochotę walnąć czymś w to ustrojstwo. Jak oni mogą podejrzewać, że ja i Louis... ten... tego. Owszem, od zawsze mi się podoba, ale bez przesady pierwszy raz w życiu go spotkałam i już wielkie zamieszanie. Szybko się rozpakowałam, a że pogoda w Londynie była przepiękna, postanowiłyśmy wyjść gdzieś na miasto. Oczywiście okulary przeciwsłoneczne mile widziane i to nie tylko dlatego, że słońce wali po oczach. Szłyśmy ulicami Londynu, nikt nas nie zauważał. Nagle zadzwonił mi telefon. Była to Chels
- Siemano, gdzie jesteście
- No hej, idziemy obok Nandos i zaraz tu wchodzimy - powiedziałam i poczułam jak burczy mi w brzuchu
-Okey to zaraz tam będę. Pa ! - powiedziała i się rozłączyła
- Chels zaraz będzie w Nandos. - powiedziałam do reszty
- Ooooo to trzeba jej wykład zrobić - mruknęły wesoło
Czekałyśmy tak 10 minut, aż w drzwiach stanęła Chels z 1D. Wskazałyśmy ruchem ręki gdzie jesteśmy, a oni od razu ruszyli w naszą stronę. Uzgodniłyśmy, że wykład zrobimy kiedy indziej, a przez całą resztę dnia śmialiśmy się w towarzystwie "WARIATÓW Z ONE DIRECTION!"

---------------------------------------------------------------------------------------------
dodałam dzisiaj ten rozdział, ale to chyba ostatni w tym tygodniu. Od dzisiaj mam regułę : 3 komentarze = next rozdział. Chcę zobaczyć, że ktoś to czyta i moja praca nie idzie na daremno. Komentujcie i POZDRO :**

2 komentarze: